افزونه جلالی را نصب کنید. 17 محرم 1444 Sunday, 14 August , 2022 ساعت ×
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹
25 اسفند 1399 - 15:16
شناسه : 23079
1

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۵ درصدبه قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد. البته همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۴۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۴۵ تومان به فروش می‌رفت.         

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹
«بازتاب خبر»| قیمت انس جهانی طلا با افزایش  قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۹ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۱۳ تا ۳.۹۱ درصد مثبت را تجربه کردند.

به گزارش «بازتاب خبر»؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۵ درصدبه قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۶۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۱۳ درصد افزایش به چهار میلیون و ۵۳۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۲ درصدی به یک میلیون و ۴۶ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۴۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۴۵ تومان به فروش می‌رفت.         
همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۲۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و قیمت و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۹۱۶ تومان و ۲۳ هزار و ۴۴۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۴۲۸ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۸۶۵ تومان خریداری می‌شد.

 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۹۰ تومان و ۳ هزار و ۲۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.