افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹
24 اسفند 1399 - 14:16
شناسه : 22980
2

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۵ تومان به فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۷۸ هزارتومان فروخته شد.       

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹
«بازتاب خبر»| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش و بخشی هم با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۹ تا ۰.۶۵ صدم درصد منفی را تجربه کردند. همچنین برخی از انواع سکه نیز رشد ۲.۳۴ تا ۴.۳۳ مثبت را تجربه کردند.

به گزارش «بازتاب خبر»؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۷۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۲۹ درصد کاهش به چهار میلیون و ۵۳۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۳۸ درصدی به یک میلیون و ۴۶ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۵ تومان به فروش می‌رفت.        
همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۴۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش قیمت و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۱۵۳ تومان و ۲۳ هزار و ۶۷۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۸۲ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۱۶ تومان خریداری می‌شد.

 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۳۰ تومان و ۳ هزار و ۲۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۴۰۰ تومان خریداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.