افزونه جلالی را نصب کنید. 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت ×
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹
23 اسفند 1399 - 16:16
شناسه : 22909
2

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۳.۰۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۹۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۸۱ هزارتومان فروخته شد. همچنین همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۴۳۵ تومان به فروش می‌رفت.       

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹
«بازتاب خبر»| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۲۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران هم با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۲۴ درصد تا ۳.۰۶ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش «بازتاب خبر»؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۳.۰۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۹۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۲.۳۱ درصد افزایش به چهار میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۲.۳۳ درصدی به یک میلیون و ۵۲ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو صبح امروز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۴۳۵ تومان به فروش می‌رفت.       
همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۶۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۶۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۱۸۲ تومان و ۲۳ هزار و ۷۰۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۳۱۴ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۷۵۴ تومان خریداری می‌شد.

 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۶۵ تومان و ۳ هزار و ۲۷۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۸۰۰  تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.