افزونه جلالی را نصب کنید. 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021 ساعت ×
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
شناسه : 20767
2

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۳۱ هزار و ۷۴۶ معادل ۷۷۳ میلیون و ۱۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۱۴ دلار رسیده است که معادل ۳۲ میلیون و ۴۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۶ سنت معادل ۶ هزار و ۴۹۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۳۸۷ تومان رسید.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۷ بهمن ۹۹
«بازتاب خبر»| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۳۱ هزار و ۷۴۶ معادل ۷۷۳ میلیون و ۱۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۱۴ دلار رسیده است که معادل ۳۲ میلیون و ۴۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۶ سنت معادل ۶ هزار و ۴۹۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۳۸۷ تومان رسید.

به گزارش «بازتاب خبر»؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۶۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۱۸۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۸۵ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۰۳ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۱۲ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.

 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیست به ۲۶ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۴ میلیارد و ۹۷۳ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزار تومان بازگشت.

 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز سه شنبه ۷ بهمن تا ساعت ۱۳:۳۵

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

۳۱٫۷۴۶

۷۷۳ میلیون و ۱۸ هزار تومان 

اتریوم

۱۳۱۴

۳۲ میلیون و ۴۲ هزار تومان

تتر

۱

۲۴ هزار و ۳۸۷ تومان

ریپل

 ۰٫۲۶۶

 ۶ هزار و ۴۹۳ تومان 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.