افزونه جلالی را نصب کنید. 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021 ساعت ×
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
شناسه : 20763
2

این سارق مسلح که لیسانس حقوق دارد در حالیکه تصمیم داشته ۲ مرد طلافروش را به قتل برساند می‌گوید من در حالت عادی نبودم واگر اسلحه سالم بود قبل از ۲ مرد طلافروش خودم را کشته بودم.

ساعت ۶ عصر یکشنبه ۵ بهمن ماه سال جاری درحالی که ۲ مرد طلافروش داخل مغازه شان در منطقه جوادیه تهران بودند و یک زن و مرد جوان نیز که مشتری مغازه شان بودند در حال خرید طلا بودند. ناگهان پسر جوانی که بهانه خرید طلا از مرد طلافروش خواسته بود در مغازه را باز کند وارد مغازه طلافروشی شد و بدون اینکه حرفی بزند اسلحه را از جیبش بیرون کشید و به سمت یکی از طلافروشان نشانه گرفته، اما گلوله‌ای شلیک نشد.

پسر جوان که با سر و صدا باعث ترس و وحشت شده بود وقتی اسلحه اش شلیک نشد دوباره تفنگ کلت کمری اش را به سمت دیگر صاحب مغازه گرفت و دوباره دستش را روی ماشه فشار داد، اما گلوله شلیک نشد. ۲ مرد طلافروش که در این صحنه معجزه آسا زنده مانده بودند به سرعت دزدگیر مغازه را که به کلانتری ۱۱۷ جوادیه متصل بود به صدا در آوردند و سپس به سراغ سارق مسلح رفتند.

صاحب مغازه طلافروشی به خبرنگاران گفته بود: باور کنید معجزه خدا بود که من و برادرم زنده ماندیم. این سارق مسلح که لیسانس حقوق دارد در حالیکه تصمیم داشته ۲ مرد طلافروش را به قتل برساند می‌گوید من در حالت عادی نبودم واگر اسلحه سالم بود قبل از ۲ مرد طلافروش خودم را کشته بودم.

 

عکاس: ناصر جعفری

منبع: تسنیم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.