افزونه جلالی را نصب کنید. 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021 ساعت ×
تحقق ۱۱۲ درصدی بودجه سازمان زیباسازی شهرداری
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
شناسه : 20754
1

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این تحقق بودجه به ۱۱۲ درصد برسد، گفت: برای سال ۱۴۰۰ بودجه سازمان با بیش از ۴۶ درصد افزایش روبرو خواهد شد.

به گزارش «بازتاب خبر» از قم، سید محمد موسوی منش با اشاره به وضعیت تحقق بودجه در سازمان زیباسازی شهرداری قم، اظهار داشت: تا پایان آذرماه سال جاری ۱۰۳ درصد تحقق بودجه در این سازمان اتفاق افتاده است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال این تحقق بودجه به ۱۱۲ درصد برسد، ابراز کرد: اصلاحیه بودجه بر اساس همین ۱۲ درصد انجام‌شده که پس از تأیید در شورای سازمان در حال ارسال به شورای شهر قم است.

موسوی منش ادامه داد: برای سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی بودجه که هم در هیئت‌مدیره و هم شورای سازمان مصوب شده بیش از ۴۶ درصد افزایش روبرو خواهد شد چراکه تلاش شده تا تمام ظرفیت‌های سازمان در حوزه‌های مختلف از جمله خدمات مشاوره و پیمانکاری را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم.

وی با اشاره به مباحث مشاوره‌ای سازمان به دیگر نهادها تصریح کرد: سازمان زیباسازی با سابقه کاری ۱۵ ساله این امکان را دارد که به سازمان‌ها و مناطق مجاور خدمات مشاوره ارائه دهد و به لحاظ اقدامات تحقیقاتی و علمی که صورت گرفته، امکان اجرایی شدن خدمات پیمانکاری را داریم که در سال جاری هم تلاش کردیم با وجود شیوع بیماری کرونا در قسمت خدمات پیمانکاری بیشتر ورود کنیم تا کسری درآمد حاصل از کرونا را تأمین کنیم.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با تأکید بر پیش‌بینی افزایش بهای خدمات سازمان در سال آینده، عنوان کرد: با وجود عدم درآمد از سازه‌های تبلیغاتی شهر در ۴ ماه اخیر، ۱۲ درصد افزایش بودجه برای امسال پیش‌بینی کردیم.

موسوی منش افزود: بهای خدمات و عوارض برای سال آینده تقریباً ۱۰ درصد افزایش خواهد داشت که در حوزه بهای خدمات بیشتر است اما در حوزه عوارضی کمتر از ۱۰ درصد افزایش داریم.


ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.