افزونه جلالی را نصب کنید. 23 رجب 1442 Saturday, 6 March , 2021 ساعت ×
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
شناسه : 20263
1

من اطمینان دارم که AFC و فیفا با این شرایطی که داریم به هیچ وجه میزبانی را به ما نمی‌دهند و حاضرم بنویسم که تحت هیچ شرایطی ما میزبان نخواهیم شد.

اظهارات جنجالی خداداد عزیزی
 
«بازتاب خبر»| خدادا عزیزی به عنوان کارشناس در ویژه برنامه فوتبال برتر که به مناسبت دربی ۹۴ پخش شد حضور داشت راجع به میزبانی ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: روی کاغذ می‌نویسم و امضا می‌کنم که AFC میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمی‌دهد.

 

خداداد عزیزی در میان اهالی فوتبال از معدود کسانی است که باصراحت و به روشنی حرف خود را بیان می‌کند و به رک گویی شهرت دارد. وی در ویژه‌برنامه دیروز فوتبال در کنار تحلیل‌های فنی خود، و در بخش پایانی صحبت‌هایش واکنشی تند به مسئله کاندیداتوری ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا نشان داد.

عزیزی با انتقادی شدید درباره این موضوع گفت: مگر الکی است؟ ژاپنی بیاید در ورزشگاه ما فوتبال بازی کند به خانواده اش چه بگوییم؟ بگوییم به ورزشگاه نیا؟ یا به او بگوییم خودت به آن سکو برو همسرت به آن سکو؟ با خانم‌ها چه کنیم؟ اولین مشکل ما عدم حضور خانواده‌ها و بانوان در ورزشگاه است.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: ما اصلا شرایط میزبانی نداریم؛ من می‌نویسم و امضا می‌کنم که به ما میزبانی جام ملت‌ها را نمی‌دهند. ما راجع به امکاناتی که داریم راست نمی‌گوییم! به خودمان دروغ بگوییم به مردم که نمی‌توانیم دروغ بگوییم.

در قسمت پایانی صحبت‌های خود هم خداداد عزیزی از موضوع میزبانی استقبال کرد، اما به کنایه‌ها و انتقادات ادامه داد و گفت: البته قطعا همه خوشحال می‌شویم که این اتفاق بیفتد، اما من اطمینان دارم که AFC و فیفا با این شرایطی که داریم به هیچ وجه میزبانی را به ما نمی‌دهند و حاضرم بنویسم که تحت هیچ شرایطی میزبانی را ما نمی‌دهند.

 

گفتگوی خداد عزیزی در برنامه فوتبال برتر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.