افزونه جلالی را نصب کنید. 11 ربيع ثاني 1442 Thursday, 26 November , 2020 ساعت ×
استاندارقم:

بانک اطلاعاتی جامع طرح های قم تهیه شود

شناسه : 16023 ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
استاندار قم گفت: بانک اطلاعاتی جامع طرح ها، برنامه ها و مسائل مختلف این استان تهیه و تدوین شود.
بانک اطلاعاتی جامع طرح های قم تهیه شود

بهرام سرمست در جلسه قدردانی از دست اندرکاران برگزاری هفته دولت در استان طی سخنانی با اشاره به نقاط قوت و قابل بهبود مدیران اجرایی در برنامه های این هفته اظهار داشت: باید با خودنقادی مشکل های موجود را احصا و در خصوص اصلاح آنها اقدام کنیم.

وی مدیریت دانش و تجربه را از رسالت های مسئولان دانست و افزود: در سیستم اجرایی مجمع الجزایری بانک های اطلاعاتی وجود دارند که مدیران با تجربه می توانند از دانش و اطلاعات به شکل صحیح بهره ببرند.

استاندار قم آینده نگری و اشراف اطلاعاتی را از ویژگی های مدیریت مطلوب دانست و تصریح کرد: مسئولان استان باید نگرش سیستمی که لازمه مدیریت بر سازمان است را دارا باشند.

سرمست همچنین ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع از برنامه ها و مشکل های موجود در استانداری را ضروری دانست و گفت: باید گزارش جامعی از مسائل استان در حوزه های مختلف تدوین شود.

استاندار قم تصریح کرد: باید طرح های شاخص در حوزه هر یک از معاونت های استانداری مشخص و زمانبندی اجرای آنها نیز مشخص و پیگیری شود.

وی با تاکید بر کوتاه شدن زمان اجرای پروژه ها گفت: از ویژگی های مدیران موفق این است که طرح هایی که آغاز می کنند در دوره مدیریتی خودشان به پایان برسانند.

سرمست گفت: مدیران باید تا آخرین روز از دوران خدمتشان برای پیشبرد برنامه های دولت و نظام گام بردارند.

وی با اشاره به اعتبارهای سفر رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری به استان گفت: بعضی از این پروژه ها ناتمام مانده است که باید برای تکمیل آنها برنامه ریزی شود.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر پیگیری حل مشکل های واحدهای صنعتی استان بیان کرد: به حمایت از فعالان اقتصادی به دلیل اثربخشی بلندمدت آن اعتقاد و اهتمام داریم.

استاندار قم در پایان این جلسه از دست اندرکاران برگزاری برنامه های هفته دولت قدردانی کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.