افزونه جلالی را نصب کنید. 9 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 24 November , 2020 ساعت ×

رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد

شناسه : 14677 ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

زن ۳۳ ساله‌ با شکایت همسرش و به اتهام فرار از منزل، با تلاش نیرو‌های کلانتری سپاد مشهد دستگیر شد

رابطه اینترنتی زن جوان را از خانه فراری داد
حتی یک رابطه سرد عاطفی هم بین من و همسرم وجود نداشت. با آن که حدود ۱۶ سال در کنارش زندگی کرده بودم، اما هیچ گاه احساس خوشبختی نداشتم، به همین دلیل از خانه فرار کردم و …
به گزارش خراسان، زن ۳۳ ساله‌ای که با شکایت همسرش و به اتهام فرار از منزل، با تلاش نیرو‌های کلانتری سپاد مشهد دستگیر شده بود، درباره ماجرای فرار از منزل به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: چندین سال بود که یک رابطه سرد عاطفی بین من و همسرم وجود داشت و او هیچ گاه به نیاز‌های روحی و جسمی من توجهی نداشت.
 
در حالی که من زنی جوان بودم و به محبت‌های عاشقانه او احتیاج داشتم. بار‌ها از همسرم خواستم برای درمان مشکل عاطفی اش به پزشک مراجعه کند، اما او اهمیتی به خواسته هایم نمی‌داد تا این که من به دلیل همین کمبود‌های عاطفی، با جوانی در فضای مجازی آشنا شدم و با او ارتباط تلفنی برقرار کردم. «جمال» ساکن رشت بود و ما از طریق شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر درددل می‌کردیم تا این که بالاخره یک روز تصمیم به فرار از منزل گرفتم و با اتوبوس به رشت رفتم.
 
«جمال» به استقبالم آمد و مرا به خانه اش برد. حدود یک ماه در شمال کشور بودم و بعد از آن تصمیم به بازگشت گرفتم تا در مشهد زندگی مستقلی را برای خودم تشکیل بدهم. نمی‌خواستم دوباره نزد همسرم بازگردم تا روز‌های تلخ گذشته تکرار شود بنابراین منزلی را در حاشیه شهر اجاره کردم تا با دخترانم زندگی کنم، اما ناگهان همسرم به همراه نیرو‌های کلانتری از راه رسید و مرا دستگیر کردند.
 
در همین حال، همسر ۴۰ ساله زن جوان نیز گفت: دیگر هیچ گاه حاضر نیستم با این زن زیر یک سقف زندگی کنم. او با ربودن و پنهان کردن دخترانم زندگی و آینده آن‌ها را به خطر انداخت. وقتی متوجه فرار او از منزل شدم، به هر جایی که به ذهنم می‌رسید با نگرانی و اضطراب سر زدم! اما هیچ اثری از آن‌ها نیافتم. همسرم گوشی تلفن را خاموش کرده بود و خانواده اش نیز هیچ اطلاعی از او نداشتند. به ناچار دست به دامن قانون شدم و گم شدن همسر و فرزندانم را به پلیس آگاهی گزارش دادم.
 
بالاخره، با ردیابی‌های اطلاعاتی مشخص شد او به شمال کشور رفته است و نزد شخصی به نام جمال زندگی می‌کند. وقتی جمال دستگیر شد، ادعا کرد همسرم یک ماه نزد او بوده و سپس با اتوبوس به مشهد بازگشته است. حالا هم از این که دخترانم را پیدا کرده ام خیلی خوشحالم، اما دیگر حاضر نیستم با چنین زن خیانتکاری زندگی کنم و …
شایان ذکر است، به دستور سرگردجعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) رسیدگی کارشناسی به این پرونده در دایره مددکاری اجتماعی آغاز شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.