افزونه جلالی را نصب کنید. 26 رجب 1442 Tuesday, 9 March , 2021 ساعت ×
انتقاد نایب رییس شورای شهر از روند توسعه متروی قم
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
شناسه : 13520
1
نایب رییس شورای شهر قم از سرعت عملکرد قطار شهری در استان انتقاد کرد.‌

حسن بختیاری دوشنبه شب در یک‌صد چهل و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به عملکرد کمیسیون عمران و حمل‌ونقل در بخش مترو گفت: عملکرد این کمیسیون در بخش مترو قابل دفاع نیست، هر چند اگر تلاش ها و پروژه های خوب دیگری را در بخش های مختلف به اجرا رسانده اند.

وی افزود: زمان اتمام پروژه مترو ‌مربوط به دو سال گذشته است. پروژه مترو بایستی دو سال قبل به بهره‌برداری می‌رسید اما متأسفانه شاهد آن هستیم که بخش عمده کار باقی‌مانده است. مترو در قم در حال نفس زدن برای بقا است.

نایب رییس شورای شهر بیان کرد: مساله توسعه مترو در قم باید به شکل جدی‌تری دنبال شود. پس از هماهنگی‌های بیشتر با پیمانکار باید فعالیت ها تسریع پیدا کند که البته نمی توان این مطلب را پنهان کرد که عملکرد قطار شهری تا کنون مطلوب نبوده است.

بختیاری بیان کرد: مشارکت بخش خصوصی در ناوگان اتوبوسرانی داخل شهری از دیگر نقاط ضعف شهرداری است. در بهره‌گیری از بخش خصوصی در حوزه اتوبوسرانی شاهد پس‌رفت در یک سال گذشته بوده و سازمان اتوبوسرانی دوباره به یک سازمان بزرگ تبدیل‌ شده است.

بختیاری برگزاری ۶ مرحله مناقصه و عدم شرکت‌کننده در این مناقصه‌ها را موردتوجه قرارداد و گفت: باید این مسئله آسیب‌شناسی شده و راهبرد مشخصی برای این مسئله تدوین شود تا بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.