افزونه جلالی را نصب کنید. 18 صفر 1443 Saturday, 25 September , 2021 ساعت ×
گزارش ‏معزی از وضعیت بیمارستان سازی و خطوط ریلی در ۸ سال دولت روحانی
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲:۰۹
شناسه : 134237
0

معاون دفتر رئیس جمهوری گفت: در ۸ سال دولت ‎روحانی، به اندازه ۴۰ درصد تاریخ بیمارستان‌سازی در ایران، تخت بیمارستانی فقط در بخش دولتی به ظرفیت کشور افزوده شود؛ همچنین انقلاب ریلی در دولت‌های ۱۱و۱۲ هم سبب شد تا ۳۵ درصد تاریخ ‎راه آهن ایران، ‎ریل به خطوط حمل و نقل اضافه گردد.

به گزارش ایسنا، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«دو روز مانده تا پایان ‎دولت دوازدهم، ۷ بیمارستان با مجموع ۱۴۴۳ تخت به نظام سلامت ایران افزوده شد. قرار بر این بود که بیمارستان ۱۰۰۰ تخت‌خوابی مهدی نیز در حضور رئیس‌جمهور افتتاح شود اما با تشخیص ‎روحانی و با وجود پیشرفت ۹۷ درصدی پروژه، افتتاح این بیمارستان به دولت بعد سپرده شد.

‏پنجشنبه‌ی گذشته نیز ‎روحانی افتتاح مسیر ریلی بستان‌آباد- تبریز را با وجود اتمام ریل‌گذاری تا ایستگاه خاوران و همچنین ساخته شدن ایستگاه، تنها به دلیل مسائل فنی که تا ده روز آینده تکمیل خواهد شد، به ‎دولت سیزدهم واگذار کرد.

‏تحول بزرگ ‎نظام سلامت سبب شد تا در ۸ سال دولت ‎روحانی، به اندازه ۴۰ درصد تاریخ بیمارستان‌سازی در ایران، تخت بیمارستانی فقط در بخش دولتی به ظرفیت کشور افزوده شود؛ آن‌چنان که انقلاب ریلی در دولت‌های ۱۱و ۱۲ هم سبب شد تا ۳۵ درصد تاریخ ‎راه آهن ایران، ‎ریل به خطوط حمل و نقل اضافه گردد.»

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان «بازتاب خبر»ی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.